0907 222 484 Rudlovská cesta 53, 974 01 Banská BystricaGula media s.r.o. online marketing špecialisti

O nás

V čom sme najlepší:

Správa a údržba webov a eshopov
38%
Programovanie
50%
Grafika
63%
Online výkonnostný marketing
85%
test
aaaaaaa
test1
bbbbbbbb

Agentúra Gulamedia je kreatívny tím odborníkov so schopnosťou vytvárať digitálne integrované riešenia, ale aj relevantné prípadové štúdie.

Naša práca je koncipovaná tak, aby boli pokryté všetky kľúčové aspekty kampane, či potrieb klienta. Agentúra tak získa komplexný pohľad na aktivity, ciele a aktuálne potreby zadávateľa. Vďaka tomu potom môže spracovať kvalitné riešenie šité priamo na mieru s využitím tých správnych nástrojov s jediným cieľom, ktorým je spokojný klient.

Dizajnovanie je radosť.

V našom kreatívnom tíme sme vyhrali s naším návrhom s logom pre klaster cestovného ruchu Horehronie. Na treťom mieste sme skončili s návrhom loga v súťaži pre letisko Sliač. Logo vždy kreslíme najprv na papier a potom ho prekreslujeme do digitálnej podoby. Každé naše logo je jedinečné.

Online marketing je naša najsilnejšia karta.

V online priestore sa orientujeme najlepšie. Každý rok prednášame na Ekonomickej univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici naše skúsenosti. Pravidelne chodievame hlavne do Prahy na školenia v oblasti online marketingu. Zákazníkovi ponúkneme čerstvé novinky z neustále sa meniacej oblasti online marketingu.